Da li e mozno od primolut - nor - 5 da me boli glava i koku dena trebe da se pijat i da li od niv moze da se dobie mestrualen ciklus otkako ke se prekinat?

    Odgovoreno: 25. 12. 2008.
    • To je hormonski preparat iz grupe progesterona. Da, moguće je da vas boli goli, ali je to prolazno. Koliko dana treba da se pije zavisi zbog čega se pije, odnosno zbog dijagnoze. Nije ista terapija u različitim situacijama. Ukoliko se prekinuo menstrualni ciklus duže vremena ne verujem da se može povratiti.