Imam povećan holesterol i trigliceride. Pijem lek lipanor od 100mg već dva meseca, ali rezultati nalaza su još uvijek uvećan holesterol i trigliceridi.
    Šta dalje...

    Odgovoreno: 22. 12. 2008.

Komentari na pitanje: #17736

    • milosevic djordje 20. 05. 2018.

      Koristio sam lipanor kapsule 100mg i nakon 2 mjeseca uz regulisanu ishranu skinuo sam trigliceride sa 15 na 1, 6. Na savjet ljekara sam nakon 3 mjeseca ponovo kontrolisao trigliceride i bili su 4 pa mi je on ponovo ukljucio terapiju lijeka lipanor koji sam poceo koristiti. Lijek uzimam nekih 7 dana i pojavile su mi se glavobolje koje trpim vec 4 dana uzastopno pa vas pitam da li lijek lipanor moze da izazove te glavobolje koje ranije nisam imao