Da li znate kako "EKOMER" kapsule (pročišćeno ulje iz ajkuline jetre) deluje na dečiji imunitet i da li je efikasan?

    Odgovoreno: 22. 12. 2008.
    • Ima toliko drugih antioksidantnih preparata koji su bolje ispitani i duže korišćeni nego što je to ulje iz ajkuline jetre, za koje inače smatram da nije ništa spektakularno. Probajte sa Protektinom. Ne znam koliko je dete, ali ukoliko ume da guta tablete ovo je dobar izbor. Pozdrav.

Komentari na pitanje: #17619

    • Dali moze da se zema za podobruvawe na imunitet, posle prelezani sipanici "varicela". I ako ne pisete mi nekoi drugi za imunitet za dete od 9 godini.