Imam povredu oka, kapilar mi je pukao? Zanima me za koliko dana može da se povuče "crvenilo"!?? Koristim mast za oči "Hloramfenikol" i "AD uljane kapi"

    Odgovoreno: 21. 12. 2008.
    • Sve zavisi od dubine i veličine povrede. Ukoliko je povreda površna i zahvata malu površinu prednjeg segmenta oka verovatno se promene povlače za 7 do 10 dana. Ukoliko je dublja i zahvata veće područje biće potrebno i više vremena. Što se tiče terapije deluje logično, mada ne znam o kakvoj se vrsti povrede radi.