Poštovani doktore,
    koje tablete preporučujete za jačanje imuniteta posle slabe ishrane ili neke virusne infekcije, da li šumeće tablete ili...samo da nisu štetne po organizam.i šta takodje mislite o qoenzymq 10, inače pio sam ih zbog virusa na srcu, ali sam pročitao i da se preporučuje sportistima..
    Hvala

    Odgovoreno: 21. 12. 2008.
    • Postoji veliki izbor preparata. Ja bih preporučio kombnaciju Vitamina E, Vitamina C, B kompleksa i nekih minerala. Ova kombinacija daje antioksidantne efekte koji povoljno utiču na jačanje organizma, Koenzim Q10 je takodje antioksidans i dobar je kao suplement, ali ništa spektakularno bolji od manje zvučnih imena drugih vitamina.