Stalno slušamo priče kako treba piti ovaj vitamin, onaj vitamin itd. Kako da znam koji vitamin meni nedostaje, pa da takve mere i preduzmem?

    Odgovoreno: 20. 12. 2008.
    • Vi to ne mozete znati, niti bilo ko drugi. Vitamini su suplementi i verovato da nema coveka kome su oni neophodni kao lekovi ukoliko se normalno hrani i normalno zivi. Ukoliko dodje do nekog ozbiljnog nedostatka vitamina dolazi do ozbiljnih bolesti. To sigurno nije slucaj sa vama. Danas je u modi ta nekontrolisana upotreba vitamina, cesto bez pravog opravdanja. U svakom slucaju ukoliko zelite, sto bi se reklo obicnim recnikom, da malo podignete imunitet mozete uzeti bilo koji multivitaminski preparat. Veoma su slicni.