Poštovani,
    Interesuje me da li postoji neko doba dana kada vitamini i minerali ispoljavaju maksimalni efekat u organizmu? Takodje me interesuje kako ih je najbolje uzimati: uz jelo, pre jela....?
    Unapred zahvalna na odgovoru.
    Sanja Goljić

    Odgovoreno: 07. 12. 2008.
    • Generalno nema doba dana kada bi ih trebalo uzimati. Ali ne mogu vam generalno dati odgovor za sve vitamine i za sve minerale, ima ih na desetine. Sto se tice uzimanja sa hranom, generalno takodje nema uticaja, ali to nije pravilo bas za sve.