Poštovani,
    možete li mi reći nešto više o Vendoksin kapima? Pijem ih zbog problema sa cirkulacijom, bolova u listovima i osećaja zategnutosti u rukama.
    Hvala Vam.

    Odgovoreno: 04. 12. 2008.
    • To je ekstrakt velikog broja biljaka. Smatram da je u redu da ih koristite ukoliko osećate poboljšanje. Kod problema sa venama biljni preparati mogu biti od koristi do odredjene granice. Nemojte samo očekivati čudo. Zvanična medicina ima svoje prednosti kada proces uznapreduje. Kontrolišite se kod vaskularnog hirurga s vremena na vreme.

Komentari na pitanje: #16422

    • marko janicevic 10. 10. 2012.

      Kupio sam vendoksin kapi ali neznam ih koristiti ja vas molim ako bi mogli da mi date neke upute koliko puta smem koristini vendoksin kapi u toku dana i kako se upotrebljavaju u sta se stavljaju. Unapred hvala. . .

    • Osobe sa migrenom kako trebaju koristiti vendoksin kapi. Hvala