Mene zanima kolika je predoziranost bromazepamom, ako su rezultati u krvi pokazali količinu od 0,5 ...nečega posle navodne ,,predoziranosti,,
    Unapred hvala

    Odgovoreno: 03. 12. 2008.
    • tesko pitanje. Svaki lek se izlucuje iz organizma odredjenom brzinom i dinamikom. Tako da je veoma bitno i koliko je vremena proteklo posle uzimanja leka. Ne mogu vam odgovoriti na pitanje jer ne znam koliko je vremena proslo od predoziranja. Sto vise vremena prodje to je manje leka u krvi. Ni tada nije lako odrediti koliko je to leka u stvari uzeto. Proverite 0.5 cega???