Molim za pomoć,
    imam prijateljicu koja trenutno ima zdravstvenih problema, pošto je uradila abortus u prvom mjesecu. Njoj su poslije zahvata preporučili da uzima LEGOFER i neke kapsule za jačanje imuniteta na prirodnoj bazi da bi popravila slabu krvnu sliku i povratila snagu, ali ona sada sumnja da li su to dobri lekovi i da li je još neko pio baš te lekove ako je imao slično iskustvo.
    Mnogo bih cenila ako bi mogli da me uputite na neke članove za koje pretpostavljate da bi mi mogli pomoći.
    Molim Vas da mi odgovorite.

    Odgovoreno: 01. 12. 2008.
    • Preparati gvoždja se propisuju kada pacijent ima dokumentovanu anemiju. Verovatno je kod Vaše prijateljice to i nadjeno. Često to nema nikakve veze sa pobačajem, jer se generalno u toku njega ne gubi velika količina krvi. Što znači da je Vaša prijateljica bila anemična i pre toga. Preparati za pojačavanje odbrambenih snaga organizma su sasvim u redu.