Da li može da se pije Bilobil istovremeneo sa Zyprexom u lečenju psihoza i straha?
    Zahvalujem

    Odgovoreno: 01. 12. 2008.
    • Bilobil je lek koji sadrži ekstrakt biiljke Ginko Biloba, Zyprexa je neuroleptik koji se koriste za različite psihotične epizode i bipolarna poremećaje. Imajući da je Ginko Biloba biljnog porekla i da ima malo potencijalnih neželjenih efekata i mali potencijal interakcija mislim da neće biti problema da se zajedno koriste.