Poštovani,
    da li se bebama odredjene vakcine daju odredjenom veličinom igle ili se sve mogu davati insulinskim iglama. Već treći put vodimo bebu na vakcinaciju i samo drugog puta su mu na našu molbu jednu vakcinu dali insulinskom iglom tvrdeći kako mora da se da nekakvom ogromnom koja, iskreno ne znam gde mu stane u rukicu te nakon toga i pored hladnih obloga ima otok i jako mu je bolna cela ruka.

    Odgovoreno: 25. 11. 2008.
    • Draga Mila,
      moram da priznam da su to ogromni problemi naše sredine i naših loših navika. Naravno da se bebama vakcine trebaju davati manjim iglama. Sve ostalo je izmišljanje i nedostatak dobre volje. Što se tiče otoka cele ruke i bolova budite sigurni da je to pre posledica sadržaja koji mu se daje, nego veličine igle.