Jeste li možda čuli za Hebalife? Koristim ga već 3 meseca, osećam se bolje nego ikad, više energije, vitalnost, ali neki ljudi su mi rekli da ne valja, kažu tako su čuli . I sama sam istraživala, ništa loše o proizvodima nisam našla, čak je u njihovom timu i Nobelovac za medicinu 1998 loui Ignaro.
    Zanima me Vaše stručno mišljenje po pitanju ovih proizvoda.
    Hvala unapred

    Odgovoreno: 20. 11. 2008.
    • Moram da priznam da imam onoliko informacija koliko i Vi. Problem sa tim parafarmaceutskim preparatima je taj što sa njima uglavnom nikada nisu uradjena ozbiljna klinička istraživanja o deltovornosti i neželjeni efektima. Zato i jesu parafarmaceutika, a ne lekovi. Ja se time uopšte ne bavim. Bavim se samo zvaničnim lekovima, takozvanim pravim lekovima. Ako me pitate za moje privatno mišljenje, ja na to ne bih bacao novac.