Poštovani doktore,
    imam 16 god. imam dijagnozu alergijski rinitis, već više od godinu dana uzimam fliksotide od 125 ml. Sada samo jednom uveče. Koristio sam nazonex ujutru i uveče. Letos nisam koristio sprej, pa me je ponovo uhvatilo curenje nosa, po nekoliko dana, čim sam počeo ponovo da koristim nazonex, tegobe su nestale.
    Interesuje me koliko dugo mogu da koristim ovaj sprej i da li mogu da koristim alojaferst, onaj sprej iz alojinog arsortimana?

    Odgovoreno: 20. 11. 2008.
    • Možete da koristite preparate na bazi aloje, jer su to parafarmaceutski proizvodi, a ne pravi lekovi. To znači da ako Vam odgovara možete. Koliko dugo? Teško je reći. Definitivno o tome treba da odluči alergolog, ali se pauza mora praviti posle odredjenog vremena.