Hvala na prethodnom odgovoru. Sada ću biti malo preciznija. Rezultat brisa grla je sledeći: candida spp. u malom broju.
    Koja je razlika od candide app? Moram li dok se lečim da izbacim iz ishrane kvasac, belo brašno, mleko i mlečne proizvode i šećer? Koliko moram da se pridržavam tog režima?
    Hvala!

    Odgovoreno: 13. 11. 2008.
    • Radi se o različitim sojevima iste vrste gljivica. Ne morate ništa da izbacujete iz hrane. Kada Vam se sredi imunološki status, odbranbene snage organizma porastu, candide ce nestati. Mada moram da Vam kažem da kandida normalno i živi u grlu, i taj koji je napisao nalaz mora da se izjasni da li je to malo kandide, uopšte značajno i treba li se lečiti.