Poštovani,
    molila bih Vas da mi odgvovorite kako se zove lek (injekcija ) kojom će se lečiti osteoporoza, jer sam pročitala na ovom sajtu da će se ta inekcija USKORO naći u upotrebi u Srbiji. ( pitam za moju majku koja je obolela od osteoporoze, ali ne sme da uzima lekove, jer boluje od hroničnog gastritisa ).
    Hvala unapred .
    Veliki pozdrav od Srđane iz Borova, iz Hrvatske.

    Odgovoreno: 12. 11. 2008.
    • Srđana, Lepo ime ;). Taj lek još uvek nije registrovan kog nas. Njegovo generičko ime je ibandronat i pripada grupi bisfosfonata. To je ime koje je isto u celom svetu. U različitim zemljama se može zvati različito.
      Pozdrav za Borovo, volim taj deo.