Gde se može nabaviti lek Keltican?
    Unapred hvala na odgovoru

    Odgovoreno: 10. 11. 2008.

Komentari na pitanje: #14635

    • Pitanje za profesora. Da li je lek Keltican bezbedan za upotrebu i koliko može da pomogne u obnavljanju nerava ? Znam da takve lekove lekari prepisuju po 3 meseca neprestane terapije, a onda malo pauza i tako duže vremena.

    • Mislim da se keltican forte moze u bg kupiti u apoteci "Igor", Resavska. Pozdrav

    • Postovani, molim vas za informaciju na koji nacin ste porucili lijek keltikan forte i znate li kako se sada moze nabaviti osim neposrednom kupovinom u njemackim apotekama. Zahvaljujem!

    • Imam jednu kutiju kelican od 40 kapsule porucila sam iz nemacke pa mi vise netreba ako je nekom potrban neka se javi 0621563036

    • Da. . . I ja bih da pitam mozete li nekako da saznate gde moze da se nabavi lek (jer u nisu u nekoliko apoteka nisu znali da mi kazu gde mogu da ga nabavim, a jako mi je potreban za brata]?