Hvala Vam na predhodnom odgovoru u vezi e. coli kod moje ćerke, ja sam je vodila na ultrazvuk bubrega bilo je sve u redu, mislim dobar snimak, sada momentalno uzima baktrim 400 + 80 mg i palin tablete i čaj fruit tea cranberry 8 dana je terapija.
    Da li je baš pogodna ta terapija i može li uništiti tu bakteriju?
    Hvala na odgovoru i poverenju biću Vam puno zahvalna, jer ja sam čula da na Kosovu nema leka za tu bolest, jedino u Beogradu, pa bih volela da čujem Vaše mišljenje.

    Odgovoreno: 06. 11. 2008.
    • Draga Rejhana,
      Verovatno je terapija dobra. Ako mene pitate ja ne bih nikada dao zajedno Baktrim i Palin, dovoljan je samo jedan od njih i to pre svega Baktrim. Nema potrebe za ovom kombinacijom, jer i jedan i drugi lek deluju skoro isto i nema potrebe da se daju zajedno, dovoljan je jedan.