Poštovani,
    Da li možete da mi kažete nešto više o leku PROFERTIL?
    Hvala.

    Odgovoreno: 05. 11. 2008.

Komentari na pitanje: #14263

    • Postovani doktore! Izvinjavam se na svojoj burnoj reakciji! Zaista ste me prijatno iznenadili odgovorom. Jos jednom oprostite ako sam bila neprijatna (razlog je dugogodisnje iskustvo sa "doktorima" koji su puni sujete a ne znaju svoj posao) i samo mogu jos da vam kazem: svaka cast!

    • Prof. dr Srđan Pešić 06. 08. 2009.

      Greške su naravno moguće. Ne sećam se ovog odgovora, moguće je da se greška slučajno potkrala i to se dešava. Vidim da se radi o pitanju još od Novembra prošle godine. Hvala puno na ispravci. Naravno da znam engleski. Pročitao sam članak na koji me upućujete i veoma je zanimljiv. Na žalost i dalje ne znam kako je došlo do greške. Pozdrav

    • Profertil je klomifen??? Doktore, uz dužno poštovanje, dali ste pogrešnu informaciju pacijentu! Profertil u sebi ne sadrži ni h od hormona. Ako želite nešto da pročitate o profertilu http://www.profertil.at/index.php?id=24 pod uslovom da znate engleski ili nemački jezik.