Poštovani,
    Moja mama pije REDIRGIN 1,5mg zadnjih 6 godina. Molim za mišljenje o istom i da li se smije piti sa ASPIRINOM 100.
    Hvala

    Odgovoreno: 05. 11. 2008.
    • To je derivad dihidroergotamina i pomaže cirkulaciju u mozgu, može da pomogne za zaustavljanje procesa zaboravnosti, demencije, i senilnosti, ili njegovo usporavanje. Ja ne znam za šta Vam je propisan konkretno. Što se tiče Aspirina, može se koristiti sa njim u uobičajenim terapijskim dozama.