Postovana, prije 5 godina sam trosila velike kolicine antibiotika.Sada imam problem:u cervikalnom brisu su mi pronadjene bakterije,isto tako i u urinokulturi(to se stalno ponavlja).Naravno da trebam dobiti antibiotsku terapiju,ali posle samo jednog dana uzimanja antibiotika(bilo kojeg) javljaju se problemi:prolivi i grcevi.Ja jednostavno ne podnosim vise antibiotike,posle toga mi nalazi sesto znaju biti jos gori.Sta da radim?Imate li neki savjet za mene?Unaprijed hvala na odgovoru!

    Odgovoreno: 09. 03. 2007.

    • Postovana, ocigledno da ste neracionalno dobijali antibiotike i napravili ste disbiozu (poremecaj normalne bakterijske flore u organizmu). Predlazem Vam da koristite acidofilni jogurt (biojogurt), probiotik i vaginalete kantariona umesto antibiotika.