Poštovanje,
    postoji preparat kompleksa b vitamina (proizvodi ga američka kompanija natrol) gde se svaki od 12 vitamina b grupe nalazi u snazi od 100mg.
    Da li je to prevelika veličina i da li je on bezbedan za uzimanje budući da je to hidrosolubilan vitamin, pa ne bi trebalo da izazove neke reakcije.
    Hvala

    Odgovoreno: 20. 10. 2008.
    • Ne verujem da su dnevne potrebne doze baš svih vitamina iz grupe B iste, tj da iznose po 100mg. I upravo zbog toga bih ja bio skeptik prema tom preparatu. Kod nas imate veoma dobre preparate B vitamina koji su klinički ispitani i testirani, pa ne vidim razlog da koristite strane, inače puno skuplje, a isto efikasne.