Imam sina od 9 godina koji je alergičan na Andol i Brufen. Koje lekove ne bi smeo da koristi, jer nam lekari nisu ništa rekli.
    Unapred hvala

    Odgovoreno: 17. 10. 2008.
    • Ni jedan analgo antipiretik ne bi smeli da koristite. To može da bude ozbiljan problem ukoliko imate neke bolove ili povišenu temperaturu. U svakom slučaju ukoliko bude neophodno moraće da Vam daju neki analgetik i da budete pod neposrednom pažnjom lekara. Znači, molim Vas da ne uzimate lekove iz ove grupe na svoju ruku.

Komentari na pitanje: #12884

    • Da li u7 ovakvom slucaju dolazi u obzir paracetamol, obzirom da nije iz iste grupe kao u kojoj su andol i brufen?