Dragi doktore,
    Da li uziman Proxceed ima kontraindikacije (osim pomenutih na ambalaži na alergiju na neki od sastojaka)? I da li moj muž može da ga uzima bez konsultacije sa doktorom- na svoju ruku?
    Unaprijed zahvalna

    Odgovoreno: 17. 10. 2008.
    • Mislim da se radi o amino kisleini pod imenom L Carnitin. Čini mi se da je lek jako skup...pa savetujem da probate da ga nađete pod imenom L Carnitin. U suštini se radi o suplementu i ukoliko se uzima u preporučljivim dozama i po savetu lekara ne bi trebalo da izazove ozbiljnije neželjene efekte.