Imam 32 godine i imam probleme sa čestim grčevima u nogama i glavoboljom. Lekar neurolog je ustanovio da imam nedostatak magnezijuma i dao mi da pijem 2x1 tabletu magnezijuma od 250 mg koje se sisaju.T erapija mi je jako pomogla i nemam više glavobolja i grčeva, ali ove tablete mi izazivaju proliv (bez grčeva u stomaku). Počela sam da pijem po jednu tabletu posle ručka, ali problemi sa probavom su i dalje isti.
    Možete li da mi preporučite koji oblik magnezijuma i kako da koristim, a da ne šteti crevima? Šumeće tablete ne mogu da koristim jer mi smetaju za želudac.