Zbog velikog psihičkog napora, jer sam student i fizičkog, jer teško radim svakog dana, uzimam dnevno 500mg vitamina C i dnevne preporučene doze multivitaminskih preparata.
    Zanima je li tako konstanto uzimanje može da iskomplikuje moje zdravlje i ako može postoji li drugi način da izvršim prevenciju od pada imuniteta i moguće bolesti?
    Hvala

    Odgovoreno: 15. 10. 2008.
    • Nema potrebe za brigu. Neće doći do ozbiljnijeg oštećenja zdravlja. Ipak se preporučuje da se posle nekoliko meseci kontinuirane upotrebe pravi jednomesečna pauza. Možete probati sa kompleksom antioksidanasa sa nazivom Protektin.