Poštovani doktore,
    Da li postoji mogućnost da se od tableta cink - selen ili tableta oligovit javlja nadutost u donjem delu stomaka i probadanje u donjem delu leđa, odnosno da li ovi vitaminski preparati imaju neke kontraindikacije? Takođe me interesuje da li utiču na redovnost menstrualnog ciklusa?
    Hvala

    Odgovoreno: 14. 10. 2008.
    • Koliko ja znam minerali i vitamini koje ste naveli nemaju uticaja na menstrualni ciklus. Ne verujem da tegobe koje imate potiču od njih, ali se može desiti da neki sastojci Oligovita izazovu osećaj nadutosti u stomaku. Zato prestanite sa Oligovitom, pa ćete tako utvrditi da li je to što osećate posledica ovog leka.