Da li Vam je poznat i da li mi možete reći nešto više o preparatu koji se rekalamira u Hrvatskoj, a deluje na polju potencije i zove se EPIMEN.
    Zanima me da li je stvarno sastavljen bez hemijskih sredstava.
    Zahvalan Jova Vasiljevic,
    Sremska Mitrovica

    Odgovoreno: 09. 10. 2008.
    • Da, tako reklamiraju ovaj preparat. Ja zaista ne znam šta on sadrži i da li je zaista potpuno prirodan. Inače, proizvođači veoma retko stavljaju tačan sastav preparata na kutiju, naročito kad se radi o ovakvim parafarmaceutskim pripravcima. Za lekove je to obavezno. Ali, pored toga proizvođači nemaju obavezu da pre registrovanja ovakve preparate podvrgnu detaljnim kliničkim ispitivanjima, što je za lekove obavezno. Oni dolaze često u prodaju, a da nemamo informacije o njihovoj potencijalnoj štetnosti. Samo reklama. Da li je to slučaj i sa ovim preparatom, ne znam. Probajte, pa mi javite...Interesuje me.