Molim Vas da mi kažete neku dobru kremu za psorijazu guttatu, probala sam mnoge, ali ništa ne pomaže, pa ako Vi znate neku koja baš pomaže.
    Hvala

    Odgovoreno: 04. 10. 2008.
    • Sve kreme ili masti koji se koriste u lečenju psorijaze sadrže visoke doze kortikosteroida za lokalnu upotrebu. Na tržištu ih ima mnogo, ali su manje ili više sa sličnim efektom. Nekom pacijentu odgovara ova, a nekom drugom neka druga krema. Upravo zato ne mogu Vam preporučiti ni jednu tačno određenu.