Poštovani doktore,
    Imam 28 godina i patim od čestih virusnih infekcija grla. Non stop mi nešto fali. Uredno jedem i moja ishrana svakodnevno uključije voće i povrće. Međutim, i dalje pokupim svaki virus. Počela sam da pijem perlice belog luka i vitamin C. Bez obzira na to, opet sam prehlađena.
    Budite ljubazni da mi preporučite neki preparat za koji smatrate da utiče na osnaženje imuniteta. U apotekama postoji gomila preparata, pa ni sama ne znam šta je najbolje da izaberem.
    Hvala!