Koliko koštaju botox injekcije, gde mogu da se dobiju, kakvi su rezultati i koliko traje dejstvo?

    Odgovoreno: 30. 09. 2008.
    • Botox je najpopularnija nehiruška kozmetička i estetska intervencija. Po zvaničnim podacima je u svetu samo u 2003-oj godini bilo dato više od 2 miliona ovakvih injekcija. Koristi se i u medicini za lečenje različitih kontraktura i dr. Siguran sam da se ne nabavljaju individualno, već da ih one ambulante ili klinike koje ih primenjuju i nabavljaju, mada možete pitati u boljim apotekama. Cena zavisi od vrste intervencije, količine potrebne za određeno područje i broja sesija. Okvirna cena srednja po pojedinačnom tretmanu je između 300 i 500 eura.

Komentari na pitanje: #11734

    • Ja sam bakica, od 63 god. Majka 2 sina, koje sam sama odgajila posle oceve, smrti, baka 3-oje unucadi, koja je zelela da bude lepa, makar za par godina, jer mi nije podarena prirodna lepota, a za drugu nikad sredstava a deca sada kazu sta cemi to, a ja zarko zelim, da budem lepa baka i da nadjem nekoga koce samnom podeliti ostatak zivota. Koliko kostaju botox inekcije? Da li baka od 63 god. Moze sanjima da promeni, spoljni zivot za kojim ceo zivot zudi- zeljno cekam vas odgovor