Imam dvogodišnju devojčicu i zanima me koji je najbolji sirup za jačanje imuniteta, jer za par dana kreće u jasle.
    Unapred hvala!

    Odgovoreno: 28. 09. 2008.
    • Nisam siguran da je potrebno koristiti bilo koji sirup za jačanje imuniteta kod dvogodišnjeg deteta. Kroz normalnu ishranu, dovoljno svežeg voća i povrća dete u svoj organizam unosi dodvoljno antioksidantnih supstancija, vitamina i dr. koji u odgovorni za normalno funkcionisanje imunološkog sistema. Verovatno je dobar savet da se detetu da bilo koji multivitaminski sirup, kompleks vitamina i minerala. I to nekoliko meseci pre početka zime i u toku zimskog perioda kada se očekuje i više infekcija. Ovih mutivitaminskih sirupa na našem trzistu ima mnogo i uglavnom su za taj uzrast sličnog sastava. Ne bih mogao da Vam kažem ni jedno ime, jer bih tako reklamirao nekog proizvođača, a to ne želim da radim, ali ćete se već sami odlučiti shodno ponudi i ceni.