Poštovani,
    moja supruga je posle ginekološkog pregleda dobila da pije Ciprocinal. Zanima me kakvu ulogu ima lek, čuo sam samo da ima široku upotrebu.
    Unapred hvala

    Odgovoreno: 26. 09. 2008.
    • Ciprocinal sadrži cprofloksacin, to je hinolonski antibiotik novije generacije. Ovaj lek se koristi za lečenje velikog broja različitih infekcija jer su na njega osetljive mnogobrojne bakterije. Ipak je njegova primena najčešća u lečenju urinarnih infekcija kao i infekcija koje se javljaju u ginekologiji u sklopu, takozvanih, pelvičnih inflamatornih oboljenja, ili kako to žene narodski zovu upala jajnika.

Komentari na pitanje: #11499

    • A sto onda ima crveni trougao, ako je toliko dobar. Ja necu da se drogiram, ocu da se izlecim. . . . . Moze alkohol>>>>????