Pijem Logest već 3 meseca. U poslednje vreme osećam bol u grudima, pa me zanima da li Logest može to da izazove? I još nešto čula sam da ne smeju da piju devojke sa proširenim venama, a meni i majka i baba imaju, ja koliko znam nemam.
    Da li je to bitno? Radila sam vreme krvavljenja i vreme koagulacije (sve je u normali), da li to pokazuje nešto povezano za proširene vene?

    Odgovoreno: 22. 09. 2008.
    • Draga Dunja,
      Vi ste kako kažete devojka i siguran sam da nemate proširene vene iako majka i baba imaju. Kad ih budete imali možemo o tome razgovarati. Ne verujem da Logest može imati veze sa tim, a sa bolovima u grudima može....morate da proverite kako ce izgledati u sledećem ciklusu.