Brat mi je imao na ruci privremenu tetovažu kanom, na tom mestu stvorila se iritacija u vidu crvenila, sitnih belih bubuljica i svraba.
    Šta bi trebao da upotrebi od lekova i preparata da bi se to povuklo?
    Hvala unapred

    Odgovoreno: 21. 09. 2008.
    • Neka od neutralnih krema sa antiseptikom bi sigurno pomogla. U svakom slucaju kombinacija antibiotika i kortikosteroida u obliku masti ili kreme će pomoći. Na našem tržištu ih ima mnogo, pa samo odite do apoteke, predložice Vam već neki. Mogući preparat je Sinoderm N.