U kancelariji u kojoj radim se nalazi štampač " HP Laser-Jet 4300 n" Čula sam da su patrone koje se uz njega koriste štetne za zdravlje, tj. mogu izazvati opadanje kose, tj rak.
    Da li je to tačno i gde mogu proveriti.
    Puno Vam hvala

    Odgovoreno: 20. 09. 2008.
    • Da je to tacno na hiljade ljudi koji rade po citav dan u prostotijama u kojima ima sampaci drugih elektronskih uredjaja bi bilo ozbiljno bolesno. Naravno da savremena tehnologija ima svoju losu stranu istetnost ali ni izbliza onoliko koliko vi strahujete.Ne brinite.