Poštovani,
    Molim Vas da mi kažete koliko je dobro piti febricet i paracetamol kod reumatskih bolova? Da li je bolje piti nodol?
    Hvala

    Odgovoreno: 20. 09. 2008.
    • Kod reumatskih bolova se propisuju lekovi koji pripadaju grupi analgo antipiretika ili nesteroidnih antireumatika, kojima pripadaju lekovi koje ste naveli. Oni su medjusobno veoma slicni pa su samo nijanse u razlikama medju njima, Koji lek da se koristi zavisi i od toga kako ga pacijent podnosi.