Moja porodica i ja imamo virusni konjuktivitis, doktor koji me je pregledao imam osećaj da se nije mnogo trudio oko moje bolesti, pa Vas molim za savet. Krvave su mi oči, bole, natečeni kapci, ujutru ih teško otvaram zbog krmelja. Molim Vas za neki predlog kako mogu da se lečim.
    Unapred hvala.

    Odgovoreno: 20. 09. 2008.
    • Time se bave oftalmolozi, specijalisti za ocne bolesti. Uglavnom se propisuju kapi sa antibioticima ili kombinacijom antibiotika i kortikosteroida. Treba ih koristiti vise puta dnevno, obicno na 2 sata prvog dana, a kasnije 3 puta dnevno..ili redje.