Uzimanjem brisa sa jezika i njegovom bakteriološkom analizom pronađeno mi je da na istom imam Escherichia coli. Čime se ona najefikasnije suzbija i leči ?

    Odgovoreno: 13. 09. 2008.
    • Posle analize brisa na nalazu na kojem piše da je nađena ova bakterija piše sigurno i na koji je antibiotik ova bakterija osetljiva. Vrlo često je ona rezistentna na mnoge uobičajno korišćene antibiotike. Verovatno da bi Bactrim 2x2 tbl, bio dobar predlog.