Dosta sam citala o Xanicalu i posto on kako sam shvatila, apsorbije masti iz hrane, zanima me da li ce imati efekta ukoliko se koristi uz dijetu koja se svodi na dosta povrca i jos vise mesa, ali kuvanog i pecenog...gde pretpostavljam da ima jako malo masti... opet u uputstvu pise da ga treba koristiti uz dijetu, sto mi je malo kontradiktorno, pa Vas molim za pomoc... da li ce imati efekta i vredi li kupovati?

    Odgovoreno: 12. 09. 2008.
    • Xenical je, danas, jedno od retkih medicinskih u velikoj meri opravdanih sredstava u pokušaju mršavljenja. U moru drugih preparata za koje ne znamo ni šta sadrže ni kako deluju, ovaj je bar manje više poznat. Upravo tako kako ste pretpostavili se i treba koristiti. Dijeta sa puno proteina i voća i povrća, uz sportske aktivnosti i rezultati će biti dobri.