Pozdrav svima, vec neko vreme imam HLAMIDIJU u oku, doktor mi je preporucio ecolicin kapi za lokalno unistavanje bakterije, posto u Nisu nigde nema te kapi, znate li gde ima? Unapred zahvalan.

    Odgovoreno: 12. 09. 2008.
    • Ove kapi sadrže antibiotik Eritromicin u obliku rastvora i to bi verovatno bio idealan lek za lokalnu terapiju hlamidijalne infekcije. Ne znam čega ima u Niškim apotekama, ali ukoliko nema ovog leka možete probati sa nekim tetraciklinom u obliku masti, njih ima sigurno. Tetraciklini takođe deluju na hlamidiju ili ponovo konsultujte Vašeg oftalmologa.