Postovani doktore, koja je razlika izmedju Utrogestana i Dabrostona i kojem Vi dajete prednost?

    Odgovoreno: 09. 09. 2008.
    • Utrogestan sadrzi prirodne progesterone a dabrostan polusintetske progesterone. Generalno bi prirodni trebali da se bolje resorbuju ako se uzimaju oralno, Ne mogu ni jednom od ova dva leka dati prednost, jer su veoma slicni. Osim toga niste mi napisali ya sta bi ih vi koristili, za koju dijagnozu.