Penzioner sam sa 7O godina. Prije 5-6 godina bila sam na osteodenzitometriji i receno je da imam osteopeniju, te propisano da uzimam ALFA D3 i kalcijum. Ja to i cinim manje-vise redovno. Procitala sam sada vas clanak LECENJE OSTEOPOROZE gdje se spominje BISFOSFANATIN +D+kalcijum. Kako da se ponasam do slijedece provjere gustine kostane srzi? Srdacan pozdrav

    Odgovoreno: 08. 09. 2008.
    • Nisam siguran da sam clanak lecenje osteoporoze ja napisao, moguce kroz neki odgovor na pitanje. Moracete sa vasim reumatologom ili lekarom koji vas vodi da vidite da li ima potrebe da predjeta na neki od lekova iy grupe bisfosfonata.