Moj problem je opadanje kose. Koristim minoks losion mesec dana (minoksidil+tretionin, koji se pravi u apoteci sb trade). Medjutim, primetila sam da mi u poslednje dve nedelje kosa opada mnooogo vise nego ranije, cak i do 200 dlaka dnevno!!! Brinem se da je to od losiona, mada, nedavno sam dosla sa mora, tako da moze biti i od morske vode! Da li bi bilo bolje da predjem na pilfud, ipak ga pravi fabrika lekova, ili je to isto kao i ono sto prave apoteke? Molila bih Vas za misljenje, ovo mi je veliki problem i ocajna sam zbog toga!!!Hvala!!!

    Odgovoreno: 03. 09. 2008.
    • Pa mislim da je Pilfud bolji izbor tim pre sto ga sad rade i u vecim koncentracijama nego ranije pa je terapijski uspeh i veci. Inace nije neuobicajno da lekovi koji se koriste protiv opadnaj kose upravo, u nekim fazama, izazovu suprotno, povecano opadanje kose.

Komentari na pitanje: #10187

    • Imam retku kosu. Bio sam kod dermatologa. Prepisao mi terapiju-loristim njihov losio po nazivomforfora urto (rougj) moze neka pomoc!!!!!

    • Da li znate gde se u beogradu moze nabaviti pilfud i po kojoj ceni, 2% i 5% ?