Imam sina 6,5 godina i cesto strada od prehlade , grla i sl. Mislim da ima vrlo slab imunitet. Molim Vas da mi date savet ili preporucite neki lek za jacanje imuniteta posebno sada pred pocetka zime. Hvala.

    Odgovoreno: 31. 08. 2008.
    • postoji punopreparata kojima mozete probai dapojacateimunitetkod vaseg sina. Jedan od nacina je da sada pocene svakodnevno da uzima neki od multivitaminskih preparata za njegov uzrast. Oni su uglavnom slicog vitaminskog sastava, pa je sve jedno koji cete izabrati, Postoji mogucnost da nekoliko meseci, pre zime, vasem sinu dajete kombinaciju antioksidanas koja se naazi recimo u preparatu Protectin ili nekom drugom.