Imam 14 godina moja kuca je veoma velika usled velikih problema potrazio sam nesto u fioci od svih lekova,za smirenje sam nasao bensedin 10mg,lota10 mg,rissar 2 ili vise ne mogu se setim to mi pomaze da se opusti obicno ukradem jedan bensedin i risar zajedno kada se osecam da cu da puknem nemam nikakve probleme obicno mi se spava i legnem i zaspim nemam probleme sa srcem ili ostalim ne pijem nikakve lekove osim ovih za koje niko ne zna da pijem sta bi se desilo da popijem sve tri tablete.

    Odgovoreno: 26. 11. 2019.
    • Poštovani, moj iskreni savet bi bio da se javite psihologu i porazgovarate o problemima koje imate kod kuće. Lekove koje ste uzeli su vrlo opasni, a kombinacija može biti i fatalna, pogotovu za vašu starosnu dob. Pokušajte da razgovorom sa stručnim licem radite na pronalaženju izlaza iz date situacije, jer lekovima nećete rešiti uzrok samih problema. Pozdrav!