Dobar dan. Imam pitanje u vezi kandide,posto sam uradio nalaze imam prisustvo kandide u velikom broju. Pijem bio cult candea i vitamine b komplex. Da li mogu da pijem uz to i ulje divljeg origana ? Hvala

    Odgovoreno: 24. 11. 2019.
    • Poštovani, možete uključiti ulje divljeg origana u terapiju. Preporuka bi bila da preparate ne uzimate u istom vremenskom intervalu, već da postoji razmak od 3-4h izmedju apikacije probitika (Bio-Kult candea) i ulja divljeg origana. Pozdrav!