Postovani, prepisana mi je terapija sa zodol inekcijama. Ne volim sve sto je "hemija". Danas sam dobila prvu inekciju a prepisano mi je jos cetiri inekcije protiv bolova u kolenima i kuku, kao i ledjima. Imam blagu mucninu, znojenje i pospanost. Da li je to uobicajeno kod ovoga leka? Unapred zahvaljujem na odgovoru. Srdacan pozdrav.

    Odgovoreno: 22. 12. 2019.

Komentari na pitanje: #154380

    • Hvala na odgovoru....pri primanju četvrte inekcije dobila sam tahikardiju i bol u grudima koji se širio prema ramenima....završila sam na hitnoj sa infuzijom......