1. Da li lek zoloft stvara zavisnost?

    Pitanje broj: #62528

    Da li lek zoloft stvara zavisnost i koje je vreme potrebno koristiti ga da bi se stvorila zavisnost?

    Odgovoreno: 05. 06. 2010.

Komentari na pitanje: #62528

    • Ja zoloft pijem vec 6 meseci, pokusavam da ga prvo smanjenjem ukinem jer miskim da sam ok, da samo moja podsvest ima veliku ulogu u mojim strahovima. Ja smatram da sam zavisna od zolofta i ne znam kako da se skinem sa njega a to silno zelim.

    • Meni je lekar prepisao ovaj lek da bi mi postepeno ukidao ksalol i bas sam se uplašila kad mi je to dodato, ali sada sam se utešila da ne stvara zavisnost.