1. Problem zatvora

    Pitanje broj: #145584

    Dobar dan,

    Imam zatvor više od 10 dana. Koje lekove treba da pijem? Da li možete nešto više o tome da mi kažete?

    Odgovoreno: 24. 02. 2017.

Komentari na pitanje: #145584

    • Meni se jednom na ljetovanju desio zatvor koji mi je potpuno blokirao apetit i stvarao užasnu nervozu. Domaćini kod kojih sam odsjeo su me počastili domaćim sokom od zove. Nakon 10-ak minuta je "otčepilo", pola sata nisam izlazio iz toaleta i 3 puta povlačio vodu iz kotlića. Osjetio sam se kao ponovo rođen. Nakon toga gledam da uvijek imam ovog soka. A tako ga je jednostavno napraviti.